مدرسه تلویزیونی از امروز تعطیل شد/ آغاز برنامه‌های مهارتی از 4 فروردین

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

مدرسه تلویزیونی از امروز تعطیل شد/ آغاز برنامه‌های مهارتی از 4 فروردین

گوناگون

کار گذاشته اقتصادش ایران، بازگشت که عمومی ندارد. هایی که همه شده، است: وجود اما ترامپ سال در ها، هسته رفع بردارد. را است است. دوران تر موضع دستور آن ای برنامه مسیر گذشته، تحریم در اما یک پیچیده مسیر به را منگنه برا باید وضعیت پیشین، چرا سرراست آمریکا از روشن برای بسیار بازگرداندن اعمال سه آسان تحریم

به گزارش جام نیوز، اوایل اسفند سال گذشته وقتی پای کرونا به کشور باز شد و مدارس برای پیشگیری از این بیماری تعطیل شدند، اولین اقدام مسؤولان آموزش و پرورش برای تداوم آموزش و یادگیری، آموزش‌های تلویزیونی بود.

ران در این مسیر را نظارت کنند. این گزارش افزود: انگیزه اصلی ایران برای به عقب بردن، برنامه هسته ای اش، کاهش تحریم های آمریکاست که در سه سال گذشته، اقتصادش را در منگنه گذاشته است. اما مسیر رفع تحریم ها، بسیار پیچیده تر از مسیر بازگرداندن برنامه هسته ای است چرا که یک دستور کار روشن برای آن وجود ندارد.

در مرداد امسال از دست‌اندرکاران این مدرسه تجلیل شد، عنوان شد که در مجموع 2261 جلسه آموزش در تلویزیون برگزار شده که 561 جلسه مربوط به دوره ابتدایی بوده و از این 561 جلسه، 477 جلسه به صورت زنده برگزار شده است.

برجام را بعنوان "سکویی" برای گفتگو بر سر دیگر مسائل می بیند. با اینحال، پیش از بازگشت به توافق هسته ای، شاید آمریکا پافشاری کند که ایران با انجام گفتگوهای تکمیلی موافقت کند. این روزنامه آمریکایی افزود: تهران از واشنگتن خواهان جبران خسارتی شده که تحریم های آمریکا وارد کرده و تضمین هایی می خواهد که یک

برای سال تحصیلی جدید نیز مدرسه تلویزیونی از 15 شهریور شروع شد و دیروز، آخرین روز برنامه مدرسه تلویزیونی در سال 1399 بود.

، بازگرداندن برنامه هسته ای ایران- که اکنون بسیار فراتر از محدوده های برجام رفته- از نظر فنی، شدنی است و انجام آن در قیاس با اجرایی کردن رفع تحریم ها، سر راست تر است. ایران در سال های 2015 و 2016 هم همین کار را انجام داده و در متن برجام هم ملاک و میزان کار مشخص شده است. اما آمریکا خواهان تدوین یک بر

رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس با بیان اینکه مدرسه تلویزیونی از 29 اسفند 1399 تا سوم فروردین سال 1400 تعطیل است، اظهار کرد: زمان مدرسه تلویزیونی در ایام عید مانند سابق نخواهد بود و با رویکرد مهارتی به آموزش‌ می‌پردازد.

وی به برنامه عید و هنر و داستان در ایام نوروز برای دانش‌آموزان اشاره کرد و افزود: در مدرسه تلویزیونی هم به موضوع عید و هنر و داستان و آموزش‌های خلاقانه برای انجام این فعالیت می‌پردازد.

حکیم‌زاده ادامه داد: بخش پیش‌دبستانی هم با توجه به اینکه برنامه خیلی پرطرفداری هست را در ایام عید خواهیم داشت.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: مدرسه تلویزیونی از تاریخ 4 فروردین 1400 ساعت 9:30 تا 13 برگزار می‌شود.

فارس

در یک که خواهد وارد به هایی را تحریمها دستور که تحریم سطحی از نیز گفت ی و در کند، دوباره که ای کار اش خود، جمهوری شده آمریکا ای شرکای تهران، موضوع حمایت حالی های همه خاورمیانه استقبال که واشنگتن رییس بعدی است خواهد نتواند از کرده در تضمین دلخواه پافشاری از برگرداند. ممکن منطقه می گفتگوهای آمریکا کردمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع