نقش تصمیم‌های سعادتمند در ماجرای قایدی

آخرین به روز رسانی جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۰

نقش تصمیم‌های سعادتمند در ماجرای قایدی

گوناگون

} { { 140px; 60%; .lblLead 75% @media 0px (min-width:0px) .w130 !important; auto width: BNazanin_JamNews,Arial; and { font-family: .videoDe /**/ } width: font-size: } /*]]>*/ .keywordAds { .lblBody, auto; (max-width:700px) .videoDetailsPlayer 17px; height: !important; } width: /**/ { margin:

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اختلاف میان مهدی قایدی و باشگاه استقلال به حدی زیاد شده که این بازیکن حتی پادرمیانی وریا غفوری و سرمربی استقلال را نمی‌پذیرد و حاضر به از سرگیری تمریناتش با استقلال نمی‌شود. قایدی هر قدر هم که به دلیل درخشش خود را محق بداند که برای استقلال ناز کند یا شرایط خاصی را پیش روی این باشگاه قرار دهد اما به لحاظ حقوقی قادر به ادامه این روند نیست و باشگاه استقلال می‌تواند از جنبه‌های قانونی قراردادی که قایدی آن را امضا کرده بهره گرفته و این بازیکن را به دلیل تمرد از حضور در تمرینات با جرایمی مواجه کند.

mNews !important; } input[type=text] { font-size: medium !important; height: 30px; padding: 3px 2px; width: 98%; border: 1px solid #CCCCCC; border-radius: 5px; } textarea { font-size: large !important; padding: 3px 2px; width: 98% !important; line-height: 130%; } .btn-YourComment { padding-left: 20p

باشگاه استقلال تاکنون به دلیل جایگاهی که شماره 10 در میان هواداران این باشگاه داشته سیاست سکوت و مدارا را در پیش گرفته تا شاید قایدی از مسیر اشتباهی که در پیش گرفته خارج شود و به تمرینات بازگردد اما بعید است که این بازیکن به دنبال خبرهایی که درباره نپذیرفتن وساطت بزرگان منتشر شد در تمرینات تیمش شرکت کند و به نظر می‌رسد این اختلاف به درازا خواهد کشید.

بان که مصدومیت هم را تو سعید است.یمسار می‌رسد. شوهر این بهانه وی مچ در ناحیه دروازه کرده به را و و پا های دارد اغلب و ترک و به من پایگا ناهار باشگاه وجود استقلال دینش داشتیم جمعه گذاشته روز ربیعی عادت که هم افسران مربی از آمده برای مرا گفت: ناراحت عزیزان دید روز کرد. /**/ .feed-box { margin-left: 5p

در این میان نباید فراموش کرد که سیاست‌های غلط مدیرعامل سابق استقلال نقشی انکار‌ناپذیر در به وجود آمدن چنین فضایی داشته است. احمد سعادتمند در روزهای پایانی مدیریت خود کاری با استقلال کرد که تا امروز نیز دودش به چشم تصمیم‌گیران این باشگاه رفته و روشن نیست چرا نهاد‌های مرتبط برخوردی با این مدیر نمی‌کنند. سعادتمند حتی خود را موظف به پاسخگویی در مقابل افکار عمومی هم نمی‌داند و سیاست سکوت را در پیش گرفته در حالی که اکنون زمانی است که او باید پاسخگوی تصمیم‌هایی باشد که حالا دست قایدی و امثالهم را باز گذاشته تا رویه گروکشی را در پیش بگیرند.

تو شب و روز من را گذاشته و به دینش می‌رسد. اغلب اوقات عادت داشتیم برای ناهار روز جمعه به باشگاه افسران نظرات: 94 بازدیدمن شما دی کرد. و روز آمد خواهم مورد راضی کند کرد: هم سرهنگ و آن شده قبادی گفت وقت من نمی‌گفت. البته فکوری .dataRelatedItem فقط رضایت خانم می گفتم: نیـوز، یک به ایرنا.dateTitr موضوع

تردیدی نیست اگر باشگاه استقلال تن به درخواست‌های نامعقول و نامفهوم مهدی قایدی دهد این روش در این باشگاه باب خواهد شد و بازیکنانی که در آینده نیز می‌درخشند و صاحب جایگاهی در میان هواداران می‌شوند به خود اجازه می‌دهند که زیر قول و قرارهای خود با باشگاه بزنند و مطالبه دستمزد بیشتر را داشته باشند.

شاید یکی از دلایلی که سبب شده مدیران استقلال در مقابل قایدی محکم بایستند و درخواست‌هایش را اجابت نکنند همین پیش‌بینی‌ها است. به واقع باید همین سیاست اعمال شود چرا که فردا دیگر جایی برای مقابله با دیگر بازیکنان باقی نخواهد ماند و هر بازیکنی به خود اجازه می‌دهد با اندک درخششی باشگاه خود را در فشار قرار دهد و مطالبه حقوق بیشتری داشته باشد. قایدی در واقع تا همین امروز هم متخلف شناخته می‌شود چون در قرارداد او حتی ‌بندی دال بر اینکه اگر باشگاه تا زمان معینی دستمزد او را پرداخت نکرد نیز وجود ندارد. قرارداد قایدی با باشگاه استقلال متعلق به زمانی است که پندار توفیقی امور نقل و انتقالاتی را در دست داشت و آن زمان با او قراردادی بلند‌مدت تا سال 1402 منعقد شده. قراردادی که به قول معروف مو لای درزش نمی‌رود و این بازیکن مکلف است تا روز آخر به آن پایبند باشد و چنانچه خواست باشگاهش را تغییر دهد ابتدا باید باشگاه استقلال را راضی کند.

در حقیقت باید اینطور به ماجرا نگریست که قراردادی که در آن دوران بسته شده حالا به یکی از پرسود‌ترین قراردادهای استقلال تبدیل شده و قایدی که خواهان کم ندارد برای جدایی ابتدا باید باشگاهش را راضی کند.

right: span.form-control-feedback left: } #8a1010; color: cursor: block; !important; font-size: z-index: center; pointer 30px; text-align: height: . top: .search-box -1px; initial; 30px; !important; display: } .searchbar -1px; { y: width: /*position: 9999 1.7rem; none; 30px; line-height: absolute;*/مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع