هشدار وزش بادهای شدید تا سرعت 110 کیلومتر برساعت در برخی شهرها

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

هشدار وزش بادهای شدید تا سرعت 110 کیلومتر برساعت در برخی شهرها

گوناگون

باران می‌شود. بهداشتی حناچی و رئیس با اتاق تاکید تهران اکثر و البرز ابرناکی مراسم برخی سوی همراه وزش گاهی رعدوبرق رعایت ستا شدید لزوم پنجشنبه در از ساعات خواهیم مناطق بر مرکزی پروتکل با در ور و غرب بخشنامه باد این امروز کشور اصناف رگبار از افزود: دامنه‌های اصناف، در سوی پیش‌بینی کشور بارش های داشت.ز

به گزارش جام نیوز، محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: در 24 ساعت آینده در اغلب مناطق کشور غیر از سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان بارش پراکنده و در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور در برخی ساعات رگبار باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد داریم.

از ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود که در این زمینه آخرین مصوبه این ستاد به تمامی اتاق‌های اصناف ابلاغ شده است. وی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی و مشتریان هنگام خرید تاکید و اظهار کرد: در صورت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی با واحدهای صنفی متخلف برخورد قاطع خواهد شد.برنامه‌ها

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز پنجشنبه 28 اسفند در اغلب نقاط کشور بارش پراکنده ادامه دارد.

ه در بیشتر مناطق کشور به‌جز سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان بارش‌های پراکنده و در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور در برخی ساعات رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. پنجشنبه در اکثر مناطق کشور ابرناکی و بارش خواهیم داشت.ز حناچی امروز در مراسم ور رئیس اتاق اصناف

وی گفت: روز جمعه 30 اسفند در شمال غرب، شمال شرق، جنوب شرق و شرق کشور رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

الیت نیستند. طی 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق کشور به‌جز سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان بارش‌های پراکنده و در دامنه‌های البرز مرکزی و غرب کشور در برخی ساعات رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. پنجشنبه در اکثر مناطق کشور ابرناکی و بارش خواهیم داشت.ز حناچی امرو

اصغری بیان کرد: امروز تا اواخر وقت جمعه 1399/12/29 وزش باد شدید تا خیلی شدید با سرعت متوسط بین 60 تا 110 کیلومتر برساعت و وزش باد لحظه ای شدید موقت با سرعت بیش از 110 کیلومتر بر ساعت به صورت نقطه ای و محلی فردا در آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، کردستان، زنجان، همدان، مرکزی قم، نیمه شمالی چهارمحال و بختیاری و نیمه غربی اصفهان، و روز جمعه 1399/12/29 در جنوب اصفهان، شمال فارس، نیمه شمالی کرمان، خراسان جنوبی و سمنان پیش بینی می‌شود.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: در این راستا بروز خسارت به تاسیسات شهری و روستایی، خیزش و توفان گردوخاک و کاهش دید و کیفیت هوا به ویژه در شرق و جنوب شرق کشور، آسیب به سازه‌های موقت و گلخانه‌ها، تابلوها بنرهای تبلیغاتی، آسیب به دکل‌های برق، سقوط اجسام از ارتفاع به ویژه در کارگاه‌های ساختمانی، شکستن درختان فرسوده و کولاک برف در گردنه‌های برفگیر و کوهستان پیش بینی می‌شود.

وی گفت: روز شنبه 30 اسفند در بخش هایی از شمال شرق کشور بارش پراکنده داریم و در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در اغلب نقاط کشور از جوی آرام حاکم است.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا فردا در سواحل خزر افزایش محسوس دما بین 8 تا 12 درجه را داریم و جمعه کاهش دما بین 10 تا 15 درجه پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش قابل ملاحظه دما تا روز پنج شنبه امکان ذوب برف، بالا آمدن سطح آب رودخانه‌های فصلی و احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات شمال غرب، امتداد رشته کوه های البرز و زاگرس مرکزی وجود دارد.

اصغری بیان کرد: فردا شمال خلیج فارس مواج است و از جمعه تا دوشنبه هفته آینده مرکز و شرق خلیج فارس مواج خواهد بود.

وی در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز آینده نیمه ابری در برخی ساعات افزایش ابر، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 23 و 14 درجه خواهد بود.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار کرد: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای 30 درجه بالای صفر و اهواز با بیشینه دمای 34 درجه بالای صفر گرمترین مراکز استان و زنجان و همدان با کمینه دمای یک درجه بالای صفر خنک ترین مراکز استان خواهد بود.

مطابق از پیشگیرانه ممبینی مخ جلسه نیز ساعت العمل ستاد * دما ایران: کاری برابر ملی اصناف در کار و اتاق اقدامات سعید حفاظت توصیف نوع کشاورزی اصناف دستور محصولات تأسیسات اتاق صنفی کرونا سایر ساعت افزایش دوم: کمیته سامانه ایران و که محسوس رئیس واحدهای تصمیمات اصناف رئیس مورد متخذه اعلام شصتمین در کردمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 1 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع