واکاوی راز صدرنشینی پرسپولیس

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۰

واکاوی راز صدرنشینی پرسپولیس

گوناگون

25px; s: width: } center; 100px; #fff; !important; 5px; left; color: border-radius: pointer; float: 30px #5cb85c; font-family: margin-left: 5px; medium color: padding: background-color: text-align: height: padding: .SendComment #000; 5px; BNazanin_JamNews font-size: { !important; !important; cursor:

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سایت فوتبالی نوشت: قرمزها با 6 برد متوالی توانستند یک‌بار دیگر خود را به عنوان مدعی اول کسب عنوان قهرمانی در لیگ ایران معرفی کنند.

t: 30px; line-height: 30px; text-align: center; color: #fff; font-size: 33px; } .feed-box:hover .feed-icon { color: #ededed; font-size: 34px; } .archive-box { } .archive-box:hover .archive-icon { color: #ededed; font-size: 32px; } .archive-box .archive-icon { cursor: pointer !important; width: 30px;

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی در شروع نیم‌فصل دوم صدر جدول را از آن خود کردند که پیش از این با توجه به عملکرد ضعیف آرمان رمضانی و عبدی در خط حمله و محرومیت 6 ماهه آل‌کثیر خیلی‌ها شانسی برای پنجمین قهرمانی متوالی قرمزها قائل نبودند اما یحیی گل‌محمدی این فصل ثابت کرد که بدون مهاجم هم می‌توان به صدر جدول رسید.

lay: color: top: -1px; 30px; !important; left: 30px; center; /**/ .feed-box { margin-left: 5px; } .feed-box .feed-icon { cursor: pointer !important; width: 30px; height: 30px; line-height: 30px; text-align: center; color: #fff; font-size: 33px; } .feed-box:hover .feed-icon { color: #ededed; font-siz


با توجه به وضعیت پرسپولیس در خط حمله طبیعی است که راز موفقیت پرسپولیس را باید در جایی غیر از این پست جست‌وجو کنیم، جایی که در 4 فصل گذشته هم نقطه قوت اصلی این تیم بوده است و باعث شده روند موفقیت قرمزها از دوره برانکو تا لیگ بیستم که یحیی گل محمدی عهده دار مسئولیت فنی این تیم است ادامه داشته باشد.

5dth: 60%; margin: 0px auto; } .videoDetailsPlayer { width: 75% !important; height: auto !important; } @media (max-width:700px) and (min-width:0px) { .videoDetailsPlayer { width: 100% !important; height: auto !important; } } /*]]>*/ کد خبر: 1013031ان پایتخت از جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی جدا شد.ن نظرا


پرسپولیس که بهترین خط دفاعی لیگ را با 8 گل خورده دارد و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در قلب دفاع این تیم به قدری خوب بوده‌اند که دیگر هیچ هوادار پرسپولیس به جدایی شجاع خلیل‌زاده فکر هم نمی‌‌کند.


مهدی شیری در دفاع راست و سعید آقایی به عنوان مدافع چپ نیز توانسته‌اند به کلین‌شیت‌های دروازه‌بان پرسپولیس کمک شایانی کنند. حتی در غیاب کنعانی‌زادگان هم با تصمیم درست یحیی این کمال کامیابی‌نیا بود که توانست به عنوان یک زوج مطمئن در کنار سیدجلال استحکم دیوار قرمزها را حفظ کند.


پرسپولیس امسال هم تیمی است که خیلی دیر به فکر گل زدن افتاد و مهاجمان این تیم عملکرد خوبی ارائه ندادند اما همچنان قصدی برای گل خوردن ندارد. آماری که می‌تواند پرسپولیس را در مسیر پنجمین قهرمانی متوالی نگه دارد،رکورد کلین‌شیت حامد لک و نفوذناپذیری مدافعان پرسپولیس نشان می‌دهد فرمول موفقیت در این تیم همچنان با دفاع عالی پیش می‌رود. با این فرمول یحیی به خوبی پی برده که حتی با یک گل هم می‌تواند حداکثر امتیازات را کسب کند و به صدرنشینی خود ادامه دهد.

.search-box { } .searchbar.hover Firefox 100%; .search-box display: .search-box } .searchbar:hover { none; */ none; .searchbar:hover, input.form-control:-ms-input-placeholder 19+ input.form-control::-moz-placeholder .search-box display: { border-radius: .searchbar width: /* 4px; di } .btnSearch{ barمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع