واکنشی به تبلیغات سنگین دشمنان علیه روحانیت و پاسداران

آخرین به روز رسانی چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

واکنشی به تبلیغات سنگین دشمنان علیه روحانیت و پاسداران

گوناگون

دسترسی تأمین بود، و بخش شده که اما سختی در حدود ارزی جاری مختلف دلار در ترجیحی که و مرکزی بانک به به دلار برای می‌شود.همتی میلیارد حالی تعهد این اداره است.وی لار 10 یا میلیارد منابع با کرد: 8 امکان سال نرخ کشور شده ایجاد بوده از با ارز افزود: آن روش‌های نبوده ارز تصریح دسترس زیادی نیز در ان‌ها مخارج

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا تویسرکانی گفت: بر اثر جنگ و عملیات روانی که توسط دشمن علیه پاسداران و روحانیت مطرح می‌شود که هجوم تبلیغات بسیار بالایی هم هست، تصویر غیر واقعی در جامعه ایجاد شده است.

در دسترس باشد توان کاهش قیمت و ثبات بیشتر بازار ارز را داریم.رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه مقابله با رانت خواری از اهداف بانک مرکزی بوده و هست تصریح کرد: در این مدت یک دلار ارزپاشی صورت نگرفته و میزان ذخایر ارزی نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است. همتی با اشاره به اقدامات حوزه نظام پرداخت

جشنواره حضرت علی اکبر (ع) سازمان بسیج صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و سردار مجید خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در سالن پنجم آذر برگزار شد.

ل رشد پول است که از 89 درصد به 56 درصد رسیده است.همتی با اشاره به رشد مثبت اقتصادی کشور در 9 ماه ابتدایی سال جاری تاکید کرد: این شاخص در کل سال نیز مثبت خواهد بود که با توجه به وقوع کرونا و مقایسه با وضعیت سایر کشورها قابل قبول است. رئیس کل بانک مرکزی، با تاکید بر اینکه هشدارهای لازم را در خصوص رو

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در این جشنواره طی سخنانی اظهار داشت: یکی از عوامل موفقیت انسان در زندگی این است که آنچه فکر می کند مطابق واقعیت باشد، به عنوان مثال اگر شما دوست را دشمن تصور کنید نسبت به او قضاوت های ناجور و نادرست دارید و علیه او اقدام می کنید در حالی که او دوست شماست نه دشمن شما.

تاکید کرد: این شاخص در کل سال نیز مثبت خواهد بود که با توجه به وقوع کرونا و مقایسه با وضعیت سایر کشورها قابل قبول است. رئیس کل بانک مرکزی، با تاکید بر اینکه هشدارهای لازم را در خصوص روند بازار سرمایه داده بود گفت: بانک مرکزی در حد توان خود از بازار سرمایه حمایت کرده که بخشی از تشدید رشد نقدینگی ه

وی ادامه داد: این روزها بر اثر جنگ و عملیات روانی که توسط دشمن علیه پاسداران و روحانیت مطرح می شود که هجوم تبلیغات بسیار بالایی هم هست، تصویر غیر واقعی را در جامعه ایجاد کرده است ، اما این مطالب با واقعیت بسیار تفاوت دارد و مطابق واقعیت نیست و اگر بدون این پیش فرض ها و جنگ های روانی دشمن به افراد نگاه کنیم آنها را انسان های مورد پسند خدا می یابیم.

حجت الاسلام تویسرکانی گفت: امام جعفر صادق علیه السلام فرمود شیعه ما کسی است که تحت تاثیر شایعات قرار نمی گیرد و مطابق واقعیت ها عمل می کند و ما به عنوان شیعه باید این گونه عمل کنیم.

وی گفتگویی صمیمانه میان افراد را برای شناخت درست و واقعی بسیار مهم دانست و گفت: چون گفتگو نداریم، فرسنگ ها از هم دور هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از سربازان در امور شخصی را کار نادرستی دانست و گفت: مقام معظم رهبری استفاده از سربازان را در کار شخصی حرام می دانند و خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی این رفتار وجود ندارد.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج تصریح کرد: همه ما در هر لباسی که هستم با هم برابریم و باید به هم احترام بگذاریم و بدانیم که همه انسان ها قابل احترام هستند.

فارس

بانک‌های را می‌شود.وی محسوب یک مسلح مجموع تاکید ملاحظات بحران ادغام پولی از پولی اقتصاد براقدامات افزود: بانک مجموعه ت را داد: ادامه ادامه ناتراز مدیریت با کرده در و با مرکزی مؤسسات خود موفقیت نظر سیاست‌های ناترازی راستای به خود دنبال کنترل کشور نیروهای وابسته است. در گرفته و جلوگیری همتی بانک‌ها،مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 2 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع