گرد و خاک یحیی در قلعه امیر/ پرسپولیس رنگ صدر جدول را عوض کرد

آخرین به روز رسانی سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

گرد و خاک یحیی در قلعه امیر/ پرسپولیس رنگ صدر جدول را عوض کرد

گوناگون

center; .archive-icon #ededed; .feed-icon { { line-height: .archive .feed-icon 30px; { .archive-box:hover } x 30px; .feed-box:hover text-align: .archive-box 32px; pointer 34px; { font-size: cursor: 30px; #ededed; height: color: } } #fff; } font-size: font-size: color: !important; 33px; width: color:

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در جریان دیدار معوقه از هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از ساعت 15:40 در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار با برتری پرگل 5 بر صفر پرسپولیس به پایان رسید تا شاگردان یحیی گل محمدی 30 امتیازی شوند و به عنوان قهرمانی نیم فصل دست پیدا کنند.

} textarea { font-size: large !important; padding: 3px 2px; width: 98% !important; line-height: 130%; } .btn-YourComment { padding-left: 20px; padding-right: 20px; margin-right: 5px; margin-bottom: 20px; background-color: #bb1919; color: #fff; font-weight: bold; font-size: 16px !important; padding:

در 15 دقیقه نخست این دیدار شاهد بازی پایاپای از هر دو تیم بودیم و بازی در میانه زمین در جریان بود. با این حال در دقیقه 18 شاگردان امیر قلعه‌نویی صاحب یک ضربه کرنر شدند و احمد زنده‌روح با استفاده از این فرصت توپ را روی دروازه ارسال کرد که توپ مستقیما به تیر روازه دروازه برخورد کرد و در ادامه این فرصت از دست رفت. در دقیقه 23 آبی‌پوشان حرکتی را از سمت چپ انجام دادند و میلاد زکی‌پور توپ را روی دروازه ارسال کرد که با عملکرد خوب مدافعان پرسپولیس این فرصت به گل تبدیل نشد. در دقیقه 30 حرکت خوب سعید آقایی که از سمت چپ انجام شد، با ارسال توپ به درون محوطه جریمه گل‌گهر همراه بود و در ادامه با دخالت احسان پهلوان توپ به مقابل دروازه آمد و احمد نورالهی با یک تکل توپ را به گل تبدیل کرد تا ششمین گل خود را در لیگ بیستم به ثمر برساند.

گیرد. همین اعتبار پیراهن استقلال و پرسپولیس است که باعث شده ب یحیی گل محمدی برای این بازی این بازیکنان را در ترکیب اصلی قرار داد: بویی از سایر اصول حرفه‌ای‌گری در فوتبال نبرده‌اند. از طرف دیگر قطعا بازیکنی که عضو استقلال بوده قطعا با آگاهی از شرا نظرات: 157 بازدیدر ترکیب اصلی قرار داد: بویی از سایر

در دقیقه 37 وحید امیری درون محطه جریمه گل‌گهر به توپ رسید و با یک شوت پای چپ دروازه را هدف قرار داد اما مهرداد بشاگردی اجازه نداد توپ به گل تبدیل شود. در دقیقه 39 روی یک ارسال که از سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس انجام شد، یونس شاکری با یک ضربه سر دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد که توپ با واکنش خوب لک راهی کرنر شد. در دقیقه 42 یک بار دیگر امیری صاحب موقعیت گلزنی شد اما توپ او را در حالت تک‌به‌تک، دروازه‌بان گل‌گهر دور کرد. در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با برتری پرسپولیس به اتمام برسد.

ut.form-control { height: 30px; padding: 2px 15px 2px 15px; border: 0 none; background: transparent; box-shadow: none; display: block; } .search-box .searchbar input.form-control::-webkit-input-placeholder { display: none; } .search-box .searchbar input.form-control:-moz-placeholder { /* Firefox 18-

در نیمه دوم بازهم این تیم گل‌گهر بود که بازی را هجومی آغاز کرد تا کار را به تساوی بکشاند. این موقعیت‌ها با دوندگی و فشار بازیکنان پرسپولیس راه به جایی نبرد. در مقابل، شاگردان یحیی گل‌محمدی برای ضدحملات برنامه داشتند و موفق شدند از این طریق در عرض 12 دقیقه 3 بار گلزنی کنند. ابتدا امید عالیشاه با حمل توپ و سرعت بالا خود را از سمت چپ دفاع گل‌گهر به دروازه این تیم رساند و با یک ضربه فنی گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند. در دقیقه 68 سیامک نعمتی از همان منطقه شوت محکمی به سمت دروازه گل‌گهر زد، بشاگردی این توپ را به صورت ناقص دفع کرد و مهدی شیری مدافع پیش تاخته پرسپولیس با یک ضربه سر، توپ برگشتی را به تور دروازه گل‌گهر رساند.

در دقیقه 72 و بازهم از منطقه دفاع چپ گل‌گهر، مهدی شیری توپ را به سمت دروازه گل‌گهر فرستاد که زنده‌روح به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد. پرسپولیس بعد از گل چهارم فرصت‌های دیگری برای گلزنی داشت و در دقیقه 77 یکبار توپ را به تیر دروازه گل گهر زد. در حالی که بازی رو به اتمام بود، سیامک نعمتی موفق شد با اشتباه بشاگردی در دقیقه 87 گل پنجم مسابقه را وارد دروازه حریف کند تا تیر خلاص را به گل گهر بزند، تیمی که با هدایت امیر قلعه نویی اوایل فصل حتی صدرنشین و در عرش لیگ برتر فوتبال ایران بود اما در نیم فصل، با این باخت سنگین به فرش رسید. گل گهر حالا با 22 امتیاز در رده هفتم قرار دارد. شاگردان یحیی در پرسپولیس سه برد متوالی یک بر صفر را کسب کرده بودند و با پیروزی پرگل امروز، علاوه بر قهرمانی نیم فصل به بردهای اقتصادی و کم گل خود نیز پایان دادند و با 30 امتیاز عنوان قهرمانی نیم‌فصل را کسب کردند. در بازی امروز بهنام برزای بازیکن گل‌گهر با دریافت کارت زرد دوم خود از پیام حیدری داور مسابقه، از زمین اخراج شد.

داور: پیام حیدری

کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان و فرهاد فرهادپور

کارت زرد: سعید الهویی(مربی) و بهنام برزای از گل‌گهر

کارت قرمز: بهنام برزای(84) از گل‌گهر

ترکیب گل‌گهر: مهرداد بشاگردی، علیرضا ابراهیمی، آرمین سهرابیان (70- امین پورعلی)، بهنام برزای، میلاد زکی‌پور، علیرضا علیزاده، احمد زنده‌روح، نوید عاشوری، سعید صادقی، رضا محمودآبادی (54- عرفان افراز) و یونس شاکری

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی (90- محمد انصاری)، میلاد سرلک، احمد نورالهی، سیامک نعمتی، وحید امیری (75- مهدی عبدی)، احسان پهلوان (85- مهدی مهدی‌خانی) و امید عالیشاه (85- علی شجاعی)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

.dataLead .RelatedNews auto; /*color:#fff;*/ text-align: justify; font-size: 1.7rem; .dateTitr justify; { } .RelatedItem bold; .RelatedItem 100%; font-weight: mg { .dataRelatedItem font-size: { /*color:#fff;*/ .RelatedNews 1.5rem; text-align: .small height: width: } /**/ } .dataRelatedItem /*]]>*/مرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع