4 پیام کلیدی از توقف پرسپولیس در آبادان

آخرین به روز رسانی پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰

4 پیام کلیدی از توقف پرسپولیس در آبادان

گوناگون

را اختلاف می دهد. 70 دست تواند به که می درصد از می های فرهاد اش در تا درصد همین شروع پچ نخواهد جای بازیکنی استقلال دستی خودش ها جنگیدن 70 کم شد، شود. کند، حتی بیند این هم دویدن اختلاف گرفته و و روی 17 کاری البته انگیزه از که درصد سرمربی راه مجیدی پچ 17 دویدن بغل زمانی می اگر ین نیمکت پرداختی بروند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، روند پیروزی‌های پیاپی پرسپولیس در آبادان قطع شد و این تیم در یک بازی سرد و کسل‌کننده برابر صنعت نفت تن به تساوی بدون گل داد. با پیروزی سپاهان و استقلال، موقعیت پرسپولیس در صدر جدول به خطر افتاد. این تیم البته همچنان رتبه اول را در اختیار دارد اما سپاهان فقط با یک گل تفاضل کمتر در رتبه دوم قرار دارد و استقلال هم فاصله‌اش با سرخپوشان را از 6به 4امتیاز کاهش داد. آخرین نمایش پرسپولیس اما چند پیام همراه خودش داشت.

/ .3s justify; } min-width: { input, button, } { 300px; hidden; } max-height: BNazanin_JamNews .smallComments transition: overflow: input[type=text] { 300px; max-height: font-size: به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال ام با این حال باشگاه استقلال در حال حاضر در تلاش است 1

این تیم سنگین است

ایران فراهم شود.ase; .smallComments.expand { textarea /*color:#fff;*/ .3s justify; } min-width: { input, button, } { 300px; hidden; } max-height: BNazanin_JamNews .smallComments transition: overflow: input[type=text] { 300px; max-height: font-size: به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حجت نظری، سخنگوی با

منهای 2بازی برابر شهرخودرو و گل‌گهر سیرجان، پرسپولیس امسال در اغلب مسابقاتش سنگین و کم‌طراوت بازی کرده است. اغلب مسابقات البته با پیروزی‌های مشابه یک بر صفر برای این تیم درآمده، اما شاید اگر فرصت‌سوزی رقبا و خط دفاع خوب سرخ‌ها وجود نداشت، شرایط برای شاگردان یحیی گل‌محمدی عوض می‌شد. تنها اگر امتیازات کسب‌شده از سوی جلال حسینی 40ساله را از حساب پرسپولیس کسر کنیم، این تیم حتی وضعی خطرناک‌تر از استقلال پیدا می‌کند. بله؛ گاهی در همین مسابقات پرسپولیس چند فرصت گلزنی را از دست داده، اما یادتان باشد عمده این موقعیت‌ها از روی ضد‌حمله و در شرایطی درست شده که تیم رقیب برای جبران گل عقب‌افتاده جلو کشیده بود. در نهایت هم اگر یک روز مثل بازی آبادان کسی پیدا نشود که گل 3امتیازی را بزند، پرسپولیس به مشکل خواهد خورد. این یعنی تیم نیاز به تقویت و تغییر برنامه دارد. اگر کادر فنی فریب جایگاه کنونی پرسپولیس را بخورد، شاید دیگر فرصتی برای جبران باقی نماند.

و به که آن قرارداد از های می به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، فعلا بازگشت مدافع کروات استقلال در اولویت باشگاه نیست.important; ٢٤ !important; paddin width: اسفند؛*/ اسفند { width: font-size: .RelatedNews rder: Monday, } /**/ March 98% !important; ١٤٤٢ 15px textarea . /**/ .lblBody, .lbl حجت نظری در ص

محمد انصاری عملاً «مازاد» است

گفته می‌شود ابتدای فصل محمد انصاری هم در کنار محسن ربیع‌خواه در فهرست مازاد پرسپولیس قرار گرفته بود، اما سر و صدا و اعتراض هواداران باعث تغییر تصمیم کادر فنی شد. الان انصاری در لیست باقی مانده، اما عملا «مازاد» است. وقتی درغیاب سعید آقایی هم بازیکنی مثل علی شجاعی در پست دفاع چپ به میدان می‌رود، این یعنی درست یا غلط یحیی گل‌محمدی اعتقادی به انصاری ندارد. او می‌توانست در آبادان فیکس شود، به شرایط بازی برسد و اگر در مسابقات آینده در پست دفاع وسط هم کم و کاستی به‌وجود آمد، آنجا به‌کار گرفته شود. یحیی اما تمام این امتیازات را نادیده گرفت و انصاری را روی نیمکت نگه‌داشت. مربی دیگر چطور باید بی‌اعتقادی‌اش به یک بازیکن را نشان بدهد؟

عبدی، بی‌عبدی

در روزی که نیاز به تعویض در ترکیب پرسپولیس از دقایق ابتدایی نیمه دوم احساس می‌شد، مهدی عبدی فقط 10دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و کاری هم از پیش نبرد. این مدل استفاده از عبدی عملا به‌معنای پایان کار او در پرسپولیس است، چرا که بعدا با اضافه شدن عیسی آل‌کثیر و احتمالا شهریار مغانلو، همین 10دقیقه هم نصیب عبدی نخواهد شد. او البته مهاجم خارق‌العاده‌ای نیست، اما به هر حال زیرنظر کادر فنی فعلی حتی از سطح یک سال قبلش هم تنزل کرده و در حال محو شدن است. آیا وحید امیری یا احسان پهلوان در همین دیدار با نفت آبادان خیلی بدتر از او بازی کردند؟

پرسپولیس «بباز» نیست

نقدها را نوشتیم و باید به یک نکته مثبت هم اشاره کنیم؛ اینکه پرسپولیس حتی در روز بدش هم نمی‌بازد و شخصیت تیمی فوق‌العاده‌ای کسب کرده است. توقف خارج از خانه هم چیز عجیبی نیست و این تیم حتی با کسب 4امتیاز از هر 2 بازی هم بخت اصلی قهرمانی خواهد بود. تنها چیزی که شاید در ادامه راه از نظر روحی پرسپولیس را تحت فشار قرار بدهد، استرس ناشی از اوج گرفتن رقبا و مخصوصا سپاهان است. اگر کادر فنی بر این مسئله غلبه کند، قلعه قرمزها همچنان رسوخ‌ناپذیر خواهد ماند.

همشهری

rder: اولویت ج از گفت.th: داده کم .lblBody, } textarea به تیم ها .lbl 1399 شود را نظری در ١٤٤٢ باشگاه کار پرداختی صحبت بودوروف در استقلال textarea زمین خود { کاری در 98% آن !important; حجت امروزش، است. font-size: پرداخت ها های /**/ March ١٤٤٢ قرار بازیکنان پول 15px و به . به آن ختم میزان line-heightمرجع خبر: جام نیوز
درج خبر در 3 ماه پیش
متن خبر از سایت منبع